Even voorstellen

Sheranine Polonius

> Financieel Administratief Medewerker- Crediteuren

e-mail: spolonius@coffeeatwork.nl 

Bas Ruijsch

> Service Medewerker TD Planning en Controle

e-mail: bruijsch@coffeeatwork.nl 


René Rijpkema

> Customer Service Manager

e-mail: rrijpkema@coffeeatwork.nl 

Rian van Ginkel

> Commercieel Administratief Medewerker

e-mail: rvanginkel@coffeeatwork.nl 

Bert Wisse

> Routevertegenwoordiger

e-mail: info@coffeeatwork.nl 

Dorra Aouini

> Medewerker PR en Communicatie

e-mail: daouini@coffeeatwork.nl 

Pieter Knipping

> Service Medewerker TD

e-mail: info@coffeeatwork.nl 

Maarten De Ley

> Business Development Manager

e-mail: mdeley@coffeeatwork.nl 

Sabine Verhoef

> Administratief Medewerker- Receptioniste

e-mail: sverhoef@coffeeatwork.nl 

Marco Glas

> Service Medewerker TD

e-mail: info@coffeeatwork.nl 

Jacintha Pesulima

> Account Manager

e-mail: jpesulima@coffeeatwork.nl 

Arjan van Huizen

> Routevertegenwoordiger

e-mail: info@coffeeatwork.nl 

Angelo Rijlaarsdam

> Magazijnmedewerker

e-mail: info@coffeeatwork.nl 

Erwin van den Boom

> Routevertegenwoordiger

e-mail: info@coffeeatwork.nl 

Ronny Aarts

> Operationeel Financieel Directeur

e-mail: raarts@coffeeatwork.nl 

Peter Canta

> Commercieel Directeur

e-mail: pcanta@coffeeatwork.nl 

Mike Denissen

> Routevertegenwoordiger

e-mail: info@coffeeatwork.nl

Jesper van Dijk

> Account Manager

e-mail: jvandijk@coffeeatwork.nl 

Sander Verschragen

> Account Manager

e-mail: sverschragen@coffeeatwork.nl

Jeroen van de Beek

> Service Medewerker TD Planning en Controle

e-mail: jvandebeek@coffeeatwork.nl



> Uit privacy overwegingen staan niet alle medewerkers van C@W op de foto. Graag hiervoor uw begrip.
Bel me terug